Раді поділитися з Вами новиною! У нашому меню з’явився смачний та корисний японський напій Матча, який вже став конкурентом звичайній каві. Напій Матча не схожий на звичний Вам чай чи каву, це щось зовсім інше та нове для українців! Він не лише в 10 разів корисніший звичайної кави, але й наділений незрівнянним смаком. Якщо ви саме в пошуках чогось такого, що надасть вам сили та енергії, покращить настрій та прискорить метаболізм, можливо, матча латте саме те, що вам потрібно?!) Отож, давайте поговоримо, що собою являє цей “чудо” напій. 

  Матча – це зелений чай, змелений у порошок. На відміну від інших зелених чаїв, відрізняється як методом вирощування так і спеціальною обробкою перед вживанням.

На сьогодні, завдяки Здоровому Способу Життя, матча став відомий  за межами Японії. Науковці кажуть, що 1 чашка матча= 10 чашкам звичайного зеленого чаю. Тим паче, матча містить у собі в 10-20 разів більше антиоксидантів ніж такі популярні ягоди годжі, чорниця чи броколі, що допомагає нам боротися з хворобами і сповільнює процес старіння!

 9 причин, щоб почати пити матча-латте:

  1. Матча містить велику кількість антиоксидантів

А саме у 137 разів більше антиоксидантів ніж звичайний зелений ча

  1. Заспокоює

L-Тіанін, який містять листочки чаю, допомагає розслабитися організму без сонливості.

  1. Покращує пам’ять і концентрує увагу

Речовини, що містить матча, піднімають настрій, стимулюють покращення пам’яті та концентрації уваги.

  1. Підвищує рівень енергії та виносливості

У чашці матча приблизно стільки ж кофеїну, як і у чашці кави, однак різниця у тому, що цей чай має у собі ще й L-Тіанін. Разом ці речовини не лише збадьорють вас, але й не підвищують нервозності, як це робить кава!Нещодавні дослідження довели, що матча підвищує фізичну виносливість на 24%.

5.Спалює калорії

Матча прискорює метаболізм та допомагає організму спалювати жири в 4 рази швидше. При цьому матча не викликає побічних ефектів таких як, високий тиск, пришвидшене серцебиття тощо.

     6. Очищає організм

Виступає сильним детоксидантом, який стимулює видаленню важких металів та хімічних токсинів з організму.

  1. Зміцнює імунну систему

Всього одна чашка забезпечує значну кількість калію, вітаміну А та С, заліза, білка та кальцію.

     8. Нормалізує рівень холестерину

 Вчені не зовсім можуть пояснити як саме матча нормалізує рівень холестерину. Але фактт залишається фактом, люди, які п’ють матча регулярно, мають значно нижчий рівень поганого холестерину і більш високий рівень хорошого.

  1. Має особливий смак

Матча неймовірно смачний та особливий. Його можна пити у чистому вигляді або ж вживати як латте, що лише покращить смак зеленого напою)

Ресторан Япі пропонує Вам матча у декількох варіантах:

  • Матча Латте та Матча Капучіно – технології приготування Вам знайомі, лише замість кави молоко змішуватимуть чаєм Матча.
  • Матча Латте Cream, Матча Капучіно Cream та Матча IceCream – відрізняються від вище згаданих напоїв додаванням китайських вершків, що відкриють смак чаю по-новому. Ці вершки відрізняються від звичайних, так як виготовлені не з тваринних жирів. Тобто, це смачний солодкий додаток, який може дозволити собі кожен, навіть той, хто прискіпливо слідкує за своєю фігурою!

Єдине застережння: не вживайте матча за 6 годин до сну!)