Мистецтво приготування суші є не таким простим, як здається на перший погляд! Щоб зробити справжні якісні та смачні суші потрібно володіти різними техніками приготування, знати властивості усіх продуктів та передбачити їх взаємодію, дотримуватися певної температури та швидкості приготування.

Але інколи так хочеться самому приготувати улюблену їжу! Нехай вона буде не ідеальною, але вона буде зроблена власноруч. Саме тому наші сушисти проводять майстер-класи по приготуванню суші та ролів. Професійні кухарі навчать Вас азам японської кухні, розкажуть про технологію та покажуть як правильно зробити смачні суші.

Майстер-класи проводяться як для дітей так і для дорослих. Ви зможете самостійно обрати рол, який би хотіли приготувати, і наша адміністрація організує усі питання. Майстер-класи стануть цікавим та пізнавальним уроком для кожного і допоможуть зблизитися колективу!)

Організовуємо майстер-класи для груп від 5 осіб. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38067 67 44 515 або за адресою пр.Свободи 6/8!
Ми стараємося для Вас!