Кейтерінг – це послуги виїзного ресторану. Наші кухарі проходили стажування у визнаних професіоналів японської і китайської кухні. А наші офіціанти позбавлять Вас непотрібного клопоту, щоб Ви насолоджувались відпочинком.

Якщо ви керівник компанії, HR, чи професійний організатор, корпоративних заходів або плануєте свою власну тусовку з друзями, суші Япі – це просте і дуже смачне – доповнення до будь-якої події. Широкий вибір і розмаїття смаків у нашому меню – це страви на тепані, роли, нігірі, сусі-сети, якіторі, хот пот, китайська кухня і багато-багато суші. Що може бути смачніше ніж суші «з під ножа», які на Ваших очах приготує наш кухар. Вже 10-ть років поспіль ми готуємо суші в центрі Львова.

Ми знаємо, як важливо зробити все на вищому рівні. Своєчасна доставка, обслуговування і увага до деталей.  Ми допоможемо спланувати Вашу подію, подзвоніть нам і задайте питання, яке Вас цікавить тел: +38 067 67 45 515 або завітайте  в гості особисто за адресою м.Львів, пр.Свободи 6/8 і обговоріть деталі з адміністратором.

Демократичний ресторан Японської кухні «Япі» – 10-ть років, як риба у воді.